Kim jesteśmy?

Kuchnia Wektor

Nasza firma w wersji „Meble na wymiar ”, istnieje na rynku już od roku 2004 i opiera się całkowicie na kapitale polskim. Pierwszy wpis do działalności gospodarczej nastąpił jednak już w 1983 roku również o profilu stolarskim. To firma z doświadczeniem i tradycją, przeplatającą się z nowoczesnością.

Misją i celem naszej firmy, od samego początku działalności, jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości oraz zaspakajanie ich potrzeb i różnorakich fantazji.

Jesteśmy firmą innowacyjną, otwartą na wszelkie nowatorskie rozwiązania. W związku z tym, wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych akcesoriów meblowych, systemów i okuć, stale poszerzamy swoja działalność o nowe formy przestrzenne, mając na uwadze trendy obowiązujące w naszej branży. Wszystko po to, by korzystanie z naszych mebli kuchennych, łazienkowych czy mebli garderobianych było wygodne i funkcjonalne, a same produkty miały ładny, estetyczny wygląd, spełniający oczekiwania klienta.

Nasza firma, wykonując usługę, zawsze ma za priorytet i spełnia indywidualne życzenia klienta – zarówno te typowe jak i nietypowe pomysły, które również są realizowane. Nasze meble są trwałe, wykonywane z dobrych jakościowo materiałów, przygotowywane i składane na profesjonalnych maszynach stolarskich, przeznaczonych do składania mebli. Współpracujemy z wieloma firmami, które produkują płyty meblowe, blaty, systemy okuć, szuflady cichego domyku, systemy podnośników do frontów meblowych, systemy drzwi przesuwnych i inne akcesoria potrzebne do tego, aby wyrób finalny był funkcjonalny, elegancki oraz służył przyjemności i łatwości w użytkowaniu.

Wspomniane firmy to miedzy innymi Firma „Krono” , „Kronospan” oraz „PFLEIDERER”, oferujące szeroki wybór płyt laminowanych i blatów oraz podążające za wciąż zmieniającym się designem. Firmy produkujące akcesoria oraz rożne systemy to oczywiście firmy: „BLUM”, „Hetisch”, niezastąpiony „Zobal” specjalizujący się w ramkach aluminiowych jako fronty do szafek , „Wiech” od frontów meblowych , „Stolzen” – renomowana firma z historią oferująca fronty drewniane, „Rejs” od koszy metalowych i cargo, „Laguna” – systemy przesuwne, „Gamet”- uchwyty oraz wiele innych firm, bez których nowoczesne kuchnie i zabudowy, nie dawałyby tyle zadowolenia, funkcjonalności, elegancji i modnego designu. Nasze produkty są profesjonalne, starannie wykonane i pełne pasji. Dużą uwagę przywiązujemy również do profesjonalnego i niezawodnego montażu. W naszym zakresie jest także fachowe doradztwo. Współpracujemy z profesjonalnymi projektantami wnętrz, wykonujemy wizualizacje i pomiary oraz zapewniamy fachowe i dokładne wykonanie usługi według życzenia klienta.

Zapraszamy do współpracy! Będzie nam miło gościć Państwa w naszej firmie –  na naszych forach internetowych lub osobiście osobiście w siedzibie Atelier Mebli, Kraków al.29-Listopada 122

Pozdrawiam, Firma Wektor – Leszek Socha.

Partnerzy

Zobal
Kronospan
Blum
Pfleiderer
Hettich
Krono

Skorzystaj z naszych usług!

Zapraszamy do współpracy i będzie nam milo gościć Was w naszej Firmie , na naszych forach internetowych lub osobiście w Atelier mebli Kraków al.29-Listopada 122. Pozdrawiam Firma Wektor Leszek Socha.
Kontakt z nami